دانلود دوره آموزشی Unity Game Developer Masterclass 2021


Udemy – C# & Unity Game Developer Masterclass 2021

آموزش پیشرفته توسعه بازی با یونیتی و سی شارپ

دوره-آموزشی-Unity-Game-Developer-Masterclass-2021

کیفیت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44.1 KHz

مدت زمان: ۲۲ ساعت و ۳۱ دقیقه

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوره آموزشی Unity Game Developer Masterclass 2021 به توسعه بازی پرداخته و علاقه‌مندان می‌توانند با آموزه‌های پیشرفته این دوره همراه شوید. می‌توانید بازی‌های مستقل خود را با این دوره توسعه داده و کم کم برای بازی‌سازی پیشرفته آماده شوید. این دوره بسیار ایده‌آل بوده و از همان سطح مبتدی تا پیشرفته با شما همراه خواهد بود. حتی اگر تجربه‌ای در برنامه‌نویسی ندارید، می‌توانید با این دوره همراه شده و کم کم خودتان را بالا بکشید. شما قرار است که همه چیز را به‌صورت گام‌ به گام آموخته و در توسعه بازی، به سطح جدیدی از مهارت برسید.

این دوره بهترین ابزارها را برای توسعه بازی در سبک‌های مختلف در اختیار شما قرار داده و در نهایت، کم کم وارد نرم افزار یونیتی خواهد بود. اولین بازی خود را با یونیتی خواهید ساخت و کدنویسی را نیز همراه با آن شروع می‌کنید. در فصول بعدی، به‌صورت عمیق‌تری وارد دوره شده و می‌توانید ویژگی‌های مختلفی را برای بازی‌های خود فراهم کنید. می‌توانید بازی‌های پلتفرمر سه‌بعدی را طراحی کرده و فیزیک بیشتری را به بازی خود بدهید. می‌توانید بازی شگفت انگیز دوبعدی ایجاد کرده و از ترفندهای یونیتی برای نشان دادن هنر خود استفاده کنید. می‌توانید بازی Fruit Ninja را با این دوره توسعه داده و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید.

پس از اتمام کار، می‌توانید گرافیک را وارد بازی‌های خود کرده و پروژ‌ه‌های سنگین‌تری را شروع کنید. می‌توانید بازی‌های شوتر اول شخص طراحی کرده و زامبی ها را وارد بازی خود کنید. اطلاعات بیشتری در مورد انیمیشن‌های سه‌بعدی کسب کرده و می‌توانید دشمنان بیشتری را در بازی خود طراحی کنید. سیستم سلامتی، طراحی مراحل بازی و المان‌های دیگر را نیز به‌شکل پیشرفته‌ای برای بازی خود ایجاد خواهید کرد.

info

First, we are going to install Unity and Visual Studio, the best tools for game development out there. Then you will learn how to use unity to build your first game, without writing a single line of code. In the next chapters, we will dive deeper and start coding and discovering different  features.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code