دانلود فیلم آموزش Minimalist vs Maximalist Interior Design


دانلود فیلم آموزش Minimalist vs Maximalist Interior Design
Udemy – Minimalist vs Maximalist Interior Design

طراحی داخلی مینیمالیستی و ماکسیمالیستی

فیلم-آموزش-Minimalist-vs-Maximalist-Interior-Design

با فیلم آموزش Minimalist vs Maximalist Interior Design می‌توانید خانه خود را دوباره طراحی کرده و رویاهای خود را دنبال کنید. می‌توانید با ابزارهای حداقلی و حداکثری چنین کارهایی را انجام داده و ایده‌ آل‌های خود را در این دوره دنبال کنید. این دوره بسته به یک محیط خاص نبوده و می‌توانید آموزه‌ها را در خانه و محل کار خود هم پیاده سازی کنید. اصولی طراحی در این دوره آموزش داده خواهد شد و می‌توانید با حداقل ابزارهای موجود، یک طراحی ایده آل را پیاده سازی کنید. این کار مراحل ساده‌ای دارد و با آن‌ها آشنا خواهید شد. می‌توانید با ظاهر ماجرا شروع کرده و به عملکرد خانه هم هنگام طراحی توجه کنید.

با فیلم آموزش Minimalist vs Maximalist Interior Design یاد می‌گیرید که همه چیز به ابزارهای بیشتر برای طراحی بهتر ارتباط ندارد و با کمترین امکانات هم می‌توانید یک طراحی دکوراسیون حرفه‌ای داشته باشید. کافی است که با اصول کار آشنا شده و سپس آن‌ها را در خانه خود پیاده سازی کنید. قرار دادن کمد، تابلوها و همچنین تخت خواب، اهمیت بسیار زیادی دارد و حس شما را برای حضور در خانه بهتر خواهد کرد. کافی است که به رنگ بندی وسایل هم توجه کرده و آن‌ها را به شیوه‌های درست در کنار هم قرار دهید.

info

Redesign a room from your home to make it look more minimal, more maximal or the perfect blend of the two. In this class, you will learn the principles of interior design that contribute to the minimal or the maximal look and I will teach you simple steps you can take to achieve that look.

رمز فایل: ahledl.irگزارش شما ارسال شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code