دانلود مجله BBC Good Food – شماره آگوست 2021


دانلود مجله BBC Good Food UK – مجله غذای خوب

| شماره آگوست ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-BBC-Good-Food

مجله BBC Good Food را می‌توانیم یک رسانه جهانی از غذاها بدانیم که علاقه‌مندان آشپزی می‌توانند آن را دنبال کرده و با مقاله‌های جالب و البته عکس‌های زیبای آن همراه باشند. این ماهنامه، برنامه‌ها و رویدادهای غذایی جالبی برای شما خواهد داشت و می‌توانید حتی از معرفی یک سری کتاب هم در آن لذت ببرید. این مجله از زمان راه‌اندازی تا کنون، چهار ادیتور حرفه‌ای داشته است که میتزی ویلسون، اولاندو مورین، گیلیان کارتر و کیث کندریتت را شامل می‌شوند. این مجله با چاپ حرفه‌ای در اختیار شما قرار گرفته و نکات خواندنی و ترفندهای جالبی از آشپزی برای شما به‌همراه خواهد داشت و می‌توانید آن را دنبال کنید.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از پودینگ گفته و نقش آن را در سرو غذاها بررسی می‌کنیم. به سراغ غذاهای مخصوص جشن Easter رفته و دستور پخت آن‌ها را نیز برای شما خواهیم داشت. نکاتی را برای پخت غذای مفید خواهیم خواند و می‌توانیم به غذاهای ساده‌ای آشنا شوید که برای دو نفر می‌توانید سرو کنید.

مجله-BBC-Good-Food

می ۲۰۲۱

در این شماره از یکی از بهترین غذاهای وگان رونمایی خواهیم کرد و می‌توانید آن را برای وعده‌های غذایی خود درست کنید. از پیک نیک خانوادگی گفته و سری هم به نان‌های مخصوص بهار خواهیم زد. از میان‌وعده‌هایی خواهیم گفت که شما را حفظ کرده و می‌توانند بسیار هم پر انرژی باشند.

مجله-BBC-Good-Food

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره شما را با پخت کیک‌های مخصوص سان‌شاین آشنا خواهیم کرد. می‌توانید با نکات جذاب پخت غذاهای وگان آشنا شده و از مواد اولیه‌ای استفاده کنید که هزینه چندانی هم روی دست شما نگذارد. تصاویر جذاب و زیبایی از غذاهای مختلف هم در این شماره وجود دارد.

مجله-BBC-Good-Food

جولای ۲۰۲۱

این شماره به آموزش آشپزی و کیک پزی پرداخته و می‌توانید با آسان‌ترین روش پخت غذاهای لذیذ آشنا شوید. از غذاهایی خواهیم گفت که برای دورهمی‌های دوستانه خود می‌توانید درست کرده و در زمان صرفه‌جویی کنید. از نکات آموزشی سرآشپز تام هم غافل نخواهیم شد.

مجله-BBC-Good-Food

آگوست ۲۰۲۱

این شماره به افزایش مهارت‌های آشپزی شما پرداخته و می‌توانید با ایده‌های جذاب برای آشپزی کودکان نیز آشنا شوید. از غذاهایی خواهیم گفت که زیبا هستند و می‌توانید آن‌ها را به سادگی در خانه درست کنید. از یکسری دسرهای سرد هم صحبت خواهیم کرد که برای سر شام مناسب خواهند بود.

مجله-BBC-Good-Food

info

BBC Good Food is a global food media brand, with a monthly magazine, website, app, live events and series of books. It has had four editors since launch: Mitzie Wilson, Orlando Murrin, Gillian Carter. Keith Kendrick is Head of Magazines, with Christine Hayes as BBC Good Food’s first brand editorial director.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code