دانلود مجله Boxing News – شماره 22 جولای 2021


Boxing News – مجله اخبار بوکس

| شماره ۲۲ جولای ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Boxing-News

مجله Boxing News یکی از بهترین مجله‌های هفتگی است که در انگلیس منتشر شده و به دنیای جذاب بوکس می‌پردازد. این مجله توسط Newsquest Specialist Media تاکنون به‌صورت منظم منتشر شده است و از زیر مجموعه‌ّای شرکت Gannett محسوب می‌شود. این مجله به‌عنوان طولانی‌ترین مجله بوکس در جهان شناخته می‌شود و شامل تصاویر ناب و کیفیت بسیار عالی در تحلیل و بررسی رقابت‌های بوکس است که می‌توانید از آن بهره ببرید. قدمت این مجله به سال ۱۹۰۹ برمی‌گردد و یعنی خواندن آن می‌تواند بسیار جذاب باشد.

۱ آوریل ۲۰۲۱

مجله Boxing News در این شماره بررسی ویژه‌ای از رزمی کارانی مانند تونی برنز، لنوکس کلارک، استیسی کاپلند و ورزشکاران دیگر خواهد داشت. به داخل رنگ رفته و برخی از رقابت‌های مهم بوکس را در فصل جدید رقابت‌ها بررسی خواهیم کرد.

مجله-Boxing-News

۱۵ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره، رقابت آندراده و ویلیامز را به‌صورت ویژه بررسی خواهیم کرد و سپس به سراغ رقابت‌های دیگر می‌رویم. خواهیم دید که کانر چگونه بار دیگر به رینگ مسابقه بازخواهد گشت و اولین رقیب وی چه کسی خواهد بود. اگر علاقه‌مند به مبارزه و ورزش‌های رزمی هستید، این مجله را حتما دنبال کنید.

مجله-Boxing-News

۲۲ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره، گزارش ویژه‌ای از بوکس بانوان خواهیم داشت و به سراغ کای، اندرو و کالوم خواهیم رفت. از رقابت‌های این فصل گفته و آخرین اخبار پیرامون بوکس را دنبال می‌کنیم. از شرایط ورزشکاران در دوران کرونا گفته و خواهیم دید که آن‌ها چه شرایط سختی را برای تمرین پشت سر می‌گذارند.

مجله-Boxing-News

۲۹ آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله به سراغ نبردهای بزرگ هفته خواهیم رفت. از ورزشکاران مختلف و مسابقاتشان خواهیم گفت و شانس آن‌ها برای کسب پیروزی را نیز بررسی می‌کنیم. هرکدام از این ورزشکاران، در مسیر بازگشت به دوران عادی خود هستند و هم اکنون می‌توانند بعد از ویروس کرونا، همان شرایط ایده آل بدنی خود را داشته باشند.

مجله-Boxing-News

۶ می ۲۰۲۱

در این شماره نبرد بین کانیلو و ساندرز را بررسی خواهیم کرد. اطلاعات کامل پیرامون این فایت به مخاطبین ارائه شده و در ادامه به سراغ استعدادهایی خواهیم رفت که در ادامه فصل می‌توانند هنرنمایی داشته باشند. از مسابقات بزرگ روز یکشنبه خواهیم گفت و سعی می‌کنیم که سری به نبردهای منچستر نیز بزنیم.

مجله-Boxing-News

۲۰ می ۲۰۲۱

در این شماره قصد داریم که به زمین مسابقه بوکس رفته و همه چیز را از نزدیک نظاره کنیم. از نبرد بین جاشوا و فیوری در خونین ترین حالت ممکن پرداخته و عملکرد جاش تیلور را در رقابت‌های لاس وگاس تحلیل خواهیم کرد. او توانست که آمادگی خوبی برای فایت با خوزه رامیرز داشته باشد. از رینگی خواهیم گفت که همه چیز در آن رقم خورده و سرنوشت بوکسورها تعیین می‌شود.

مجله-Boxing-News

۱۰ ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به نبرد تاریخی بین فلوید و لوگان پاول خواهد پرداخت. نبردی که درآمدزایی بسیار بالایی برای این دو بوکسور و سلبریتی داشته است و میلیون‌ها دلار پول جا به جا شده است. این مسابقات به گرفتن و ضربه زدن خلاصه شده است و تحلیل‌های جالبی را برای شما خواهیم داشت. درس‌هایی این مبارزه به ما می‌آموزد که در جهان بوکس همواره به یاد خواهیم داشت.

مجله-Boxing-News

۱۷ ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به مرگ یکی از اسطوره‌های بوکس پرداخته و دوران حرفه‌ای ورزش وی را بررسی خواهد کرد. از نبردهایی خواهیم گفت که در کمپ زندانی‌های جنگ جهانی دوم روی داده است و بهانه‌ای خواهیم داشت و تا تحلیلی به دوران قدیم مسابقات بوکس داشته باشیم. از سخنان ارزشمند این بوکسور حرفه‌ای گفته و عملکرد وی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مجله-Boxing-News

۲۴ ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره به صورت اختصاصی به فایت جذاب بردلی و پاکویاد خواهیم پرداخت. فایتی که هرکدام نظرات متفاوتی در زمین مسابقه داشتند و توانستند که در جهت اهداف خود به مبارزه بپردازند. از آمادگی برای مسابقات صحبت کرده و مصاحبه‌ای هم با دیویس خواهیم داشت. علاقه مندان به بوکس می‌توانند با این شماره هم همراه شوند.

مجله-Boxing-News

۱ جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید به یک بازی تاریخی پرداخته و به بررسی ان بپردازید. از قوانین داخل زمین صحبت کرده و می‌توانید نکاتی را در مورد مسابقات قدیمی بازیکنان هم مطالعه کنید. تصاویر خوبی هم در این شماره آماده شده است و می‌توانید از دیدن آن‌ها لذت ببرید.

مجله-Boxing-News

۱۵ جولای ۲۰۲۱

در این شماره قرار است که با مبارزه چارلد و کاسانو همراه شده و حقایق جالبی را در این زمینه بررسی کنیم. می‌توانید نبرد آرمی و اولیور را نیز تحلیل کرده و تصاویر جالبی را از این مبارزات داشت هباشید. شماره به ریتینگ قهرمانی در سال جدید هم خواهد پرداخت.

مجله-Boxing-News

۲۲ جولای ۲۰۲۱

در این شماره می‌توانید با غول‌های دنیای بوکس آشنا شده و زندگی آن‌ها را مشاهده کنید. این بزرگان قرار است که مسابقات بزرگی در هفته‌های آینده داشته و تعداد پیروزی‌های خودشان را افزایش دهند. پیش نمایشی هم از مسابقات المپیک ۲۰۲۰ خواهیم داشت که خواندنی خواهد بود

مجله-Boxing-News

info

Boxing News is a British weekly boxing magazine published by Newsquest Specialist Media, a subsidiary of Gannett. It is the longest-running boxing magazine still in publication, dating back to 1909.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code