دانلود مجله Modern Gardens – می 2021


مجله Modern Gardens – باغ‌های مدرن

| شماره می ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Modern-Gardens

مجله Modern Gardens یک نشریه بسیار هیجان انگیز است که برای افراد حرفه‌ای و مشغول به کار در زمینه‌ی باغبانی و فضای باز تهیه شده است. در این مجله اطلاعات خوبی در زمینه صرف وقت و تلاش برای باغبانی آورده شده است و شما را در جریان علم روز باغبانی و رسیدن به موفقیت در آن قرار می‌دهد. شما می‌توانید نکاتی در مورد خرید ابزار و محوطه سازی دریافت کرده و تمرکز اصلی خود را روی ایجاد باغ دلخواه خود قرار دهید. این مجله شامل روندهای مناسبی برای ایجاد باغ مناسب برای کار است و می‌توانید بسته به شرایط زندگی خود و منطقه‌ای که در ان حضور دارید، از این نکات ارزشمند استفاده کنید.

در مجله Modern Gardens نکات ارزشمندی در مورد سبزیجات و نحوه‌ی کاشت هرکدام از آن‌ها وجود دارد و می‌توانید از بهترین ابزارها برای این منظور استفاده کنید. شما می‌توانید مشتاقانه با شماره‌های مختلف این مجله همراه شده و نحوه پرورش گیاهان را فرا بگیرید. باید در ابتدا یک فضای بیرونی ایجاد کرده و باغ فوق العاده خوبی را در آن ایجاد کنید. تمرکز اصلی در مجله روی ارائه امکانات همراه با قیمت مناسب خواهد بود و هر شماره شامل نکات ارزشمندی است.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، ایده‌های بزرگی را در مورد باغ‌های کوچک خواهیم دید و شما می‌توانید در یک فضای کوچک مانند آپارتمان، باغبانی خود را داشته باشید. با توجه به شهری بودن زندگی‌ها در این عصر، فضاهای کوچک می‌توانند به‌عنوان مهم‌ترین دغدغه مردم محسوب شوند. این مجله شامل رشد دادن سبزیجاتی نیز خواهد بود که هر فردی می‌تواند آن را دوست داشته باشد. تهدیداتی در زمینه باغبانی نیز مورد بررسی قرار گرفته و با نحوه مقابله آن‌ها آشنا خواهیم شد.

مجله-Modern-Gardens

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله به نحوه پرورش گیاهانی می‌پردازد که دوستش داریم. اگر دوست دارید که هیچ کجای خانه تان امکان سبزی و شادابی را از دست ندهد، می‌توانید با ترفندهای این شماره از مجله آشنا شوید. بخش مهم این مجله به ۱۰ روش ساده برای پرورش گیاهان در گوشه باغ اختصاص دارد و می‌توانید نکاتی که مطرح می‌شود را رعایت کرده و به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کنید.

مجله-Modern-Gardens

info

Modern Gardens is the exciting new magazine that helps today’s busy professional create fresh, exciting outdoor spaces… without having to expend too much time and effort! Each month the magazine will feature new garden ideas and keep you up to date with gardening trends, as well as give you tips on the plants to grow, the tools to buy and landscaping to inspire. Our key focus is to help you create the garden you want in the space you have, for a price that’s right. The trends: create the garden that’s perfect for you, no matter how much space you have – Inspirational features: we reveal fabulous gardens, hints and tips from readers & experts alike – Family: create an outdoor space that’s perfect for you and your children – Flowers: the best plants and how to grow them – Vegetable tips: grow your own food! – Shopping: where to go, what to buy, where you’ll find the best prices for you garden plants, tools and anything else you need We look forward to welcoming you on board our exciting journey

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code