دانلود مجله Muscle Machines – شماره اکتبر 2021


دانلود مجله Hemmings Muscle Machines – مجله ماشین‌های عضلانی همینگز

| شماره اکتبر ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Muscle-Machines

مجله Muscle Machines به‌صورت ماهیانه منتشر می‌شود و کیفیت بالایی دارد. علاقه‌مندان ماشین‌هایی که دارای عملکرد بالایی هستند، می‌توانید شماره‌های مختلف آن را دنبال کنند. ماشین‌های قدیمی و جدید آمریکا در این مجله حضور دارند و می‌توانید با تمام ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید. از ماشین‌های عضلانی برای خواهیم گفت که در جاده آزمایش شده و تحقیقات تاریخی و مهندسی جالبی هم روی آن‌ها انجام شده است. یک سری مقاله فنی و جالب هم در بخش اختصاصی ارائه شده است. از مدل‌های مختلف ماشین‌ها، قطعات و لوازم جانبی آن‌ها هم به‌صورت حرفه‌ای صحبت خواهیم کرد و علاقه مندان به دنیای خودرو می‌توانند آن را دنبال کنند.

می ۲۰۲۱

در این شماره از شلبی برای شما صحبت خواهیم کرد. از موستانگ‌هایی خواهیم گفت که بار دیگر می‌توانند به جاده بازگردند و هنوز هم مانند موستانگ‌های جدید دارای قدرت هستند. از قیمت ماشین‌ها صحبت کرده و می‌بینیم که چه انتظاری می‌توانیم در آینده داشته باشیم.

مجله-Muscle-Machines

ژوئن ۲۰۲۱

 

این شماره به سراغ کروت قدیمی رفته و مشخصات فنی آن را برای حضور دوباره در جاده‌ها بررسی می‌کند. از رنگ زیبا و مدل‌های آن صحبت کرده و می‌توانید نکات جالبی را در مورد این ماشین مطالعه کنید. عملکرد کورت برای حضور موفق در مسابقات قدیمی نیز بررسی شده است.

مجله-Muscle-Machines

جولای ۲۰۲۱

این شماره به سراغ Gen III رفته و عملکرد حیرت انگیز آن را بعد از سال‌های عرضه به بازار بررسی می‌کند. این ماشین یک جنگنده تمام عیار است و رخ زیبا و مشکی آن، همه چیز را نمایان می‌کند. یک ماجراجویی جذاب با این ماشین را تجربه کرده و به سراغ بررسی ‌های دیگر خواهیم رفت.

مجله-Muscle-Machines

سپتامبر ۲۰۲۱

این شماره نیز به مقایسه دو ماشین عضلانی Mach I و Boss 9 پرداخته و آن‌ها را از نقطه نظرهای مختلف چک می‌کند. از موستانگی خواهیم گفت که بار دیگر می‌تواند به جاده بازگشته و همه چیز را به آتش بکشید. از ماشین‌های الکترونیکی گفته و عملکرد آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

مجله-Muscle-Machines

اکتبر ۲۰۲۱

این شماره شما را با یک ماشین عضلانی دیگر آشنا خواهد کرد که برای مسافرت در جاده مناسب بوده و شرایط ایده‌آلی را در تابستان برای شما فراهم می‌کند. یک سری تست رانندگی هم با ماشین‌های دیگر خواهیم داشت و می‌توانید با ترفندهای جدید رانندگی در جاده آشنا شوید.

مجله-Muscle-Machines

info

In 2003, Hemmings expanded its publication lineup with the launch of Hemmings Muscle Machines, a high-quality monthly magazine dedicated to old and new American-built performance cars. It features in-depth muscle car profiles and road tests, historical and engineering research, and restoration and general-interest technical articles as well as special departments devoted to the latest books and literature, model cars, parts and accessories, auction results, and all the new Detroit performance cars to come. Hemmings Muscle Machines truly is the ultimate performance car magazine for the American performance car enthusiast.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code