دانلود مجله PC Gamer USA – ژوئن 2021


PC Gamer USA – مجله پی سی گیمر

| شماره ژوئن ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-PC-Gamer

مجله PC Gamer توسط وب سایتی با همین نام به‌صورت ماهیانه منتشر می‌شود و قدمت آن به سال ۱۹۹۳ بازمی‌گردد. این مجله در انگلیس تولید شده و به بازی‌های رایانه‌ای اختصاص پیدا کرده است. این مجله چندین نسخه مختلف منطقه‌ای دارد که در انگلیس و ایالات متحده به فروش می‌رسد. ما در این مطلب نسخه آمریکایی را به‌صورت ماهیانه برای شما آماده خواهیم کرد. مجله بهترین فروش را در بین مجلات بازی‌های رایانه‌ای داشته است و می‌توانید در صورت علاقه‌مندی به این صنعت، آن را مطالعه کرده و لذت ببرید. این مجله تصاویر بسیار جذابی هم دارد و در کنار آن، نقد و بررسی‌های بسیار خوبی از بازی‌های روز دنیا نیز خواهد داشت. بازی‌های مختلف در این مجله حضور خواهند داشت و در بخش نوستالژی نیز می‌توانید خطرات خوش خود را با بازی‌های قدیمی مرور کنید.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، بازی‌های بزرگی همچون Left 4 Dead و Sim City حضور دارند. هالف لایف نیز بخش دیگری از این مجله است که اطلاعات مهم پیرامون آن بررسی خواهد شد. به بازی‌هایی اشاره می‌کنیم که به‌صورت دسترسی زودتر موعد ارائه شده و تحلیل نیز با نسخه‌های اصلی آن‌ه خواهیم داشت. این مجله به برترین پردازند‌ه‌های مخصوص بازی خواهد پرداخت و می‌توانید یک راهنمای خرید بسیار خوب هم داشته باشید.

مجله-PC-Gamer

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله به بازی Back 4 Blood اختصاص پیدا کرده است و می‌توانید با ویژگی‌های جذاب آن آشنا شوید. در بخش فنی، به سراغ بهترین SSD های بازار مخصوص بازی خواهیم رفت و می‌توانید بهترین نمونه‌های قابل خرید را مشاهده کنید. بازی Total War و نسخه جدید آن هم در این شماره حضور دارد و می‌توانید اطلاعات جامعی از آن دریافت کنید.

مجله-PC-Gamer

ژوئن ۲۰۲۱

در این شماره از مجله PC Gamer به سراغ بازی‌های ژاپنی رفته و به‌طور ویژه، Genshin Impact را بررسی خواهیم کرد. اخبار پیرامون Total War ادامه دار خواهد بود و می‌توانید با نسخه ریمستر آن آشنا شوید. تصاویر نابی در این شماره از مجله وجود دارد و می‌توانید با مطالعه اطلاعات مخصوص دنیای گیم، اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن پر کنید.

مجله-PC-Gamer

info

PC Gamer is a magazine and website founded in the United Kingdom in 1993 devoted to PC gaming and published monthly by Future plc. The magazine has several regional editions, with the UK and US editions becoming the best selling PC games magazines in their respective countries.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code