دانلود مجله PC Pro – دنیای تکنولوژی و کامپیوتر


مجله PC Pro – کامپیوتر شخصی

| شماره ژوئن ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-PC-Pro

مجله PC Pro یکی از بهترین نشریات ماهانه است که در لندن انگلیس منتشر شده و به مهم‌ترین اتفاقات پیرامون دنیای تکنولوژی می‌پردازد. این مجله اطلاعات جامع و بسیار خوبی در زمینه کامپیوتر برای شما خواهد داشت و می‌توانید نسخه‌ی آنلاین آن را نیز مطالعه کنید. شما می‌توانید کاربردهای تکنولوژی را در زندگی خود وارد کرده و بهترین اطلاعات در این زمینه را مرور کنید. ردپای اینترنت را می‌توانید در زندگی خود بیشتر کرده و کم کم به یک حرفه‌ای تبدیل شوید. مجله دارای بخش‌های مختلفی است که می‌توانید به اخبار و مقالات پیرامون خرید قطعات کامپیوتر اشاره کنیم.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله می‌توانید با فناوری وای فای بیشتر آشنا شده و سیستم‌های مختلف آن را ارتقا دهید. بهترین اتفاقات رویداد CES 2021 در این رویداد بررسی شده و شما می‌توانید در ادامه کار با ابزارهای استریم را نیز فرا بگیرید. در نهایت بخش راهنمای خرید را نیز در این مجله خواهیم دید.

مجله-PC-Pro

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله به بهترین لپ تاپ‌ها پرداخته و گزینه‌های عالی بازار را بررسی می‌کند. مجله از لحاظ خرید نیز به این لپ تاپ‌ها نگاه کرده و ویژگی‌های هرکدام را بررسی می‌کند. لپ تاپ‌های گیمینگ یکی از بخش‌های مهم این مجله است که می‌توانید از مطالعه آن‌ها اطلاعات بسیار خوبی کسب کنید.

مجله-PC-Pro

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره از مجله به ویژگی‌های ایمنی ویندوز ۱۰ پرداخته و در ادامه نیز جدیدترین نسخه‌های آن را بررسی می‌کند. شما در این مجله می‌توانید روش‌های کنترل خانواده روی فرزندان را در زمینه اینترنت یاد گرفته و اطلاعات بیشتری از این صنعت دریافت کنید. در آزمایشگاه این مجله به چاپگر خواهیم پرداخت و قرار است که آزمایش عمیقی روی پرینتر جوهرافشان داشته باشیم.

مجله-PC-Pro

info

PC Pro is one of several computer magazines published monthly in the United Kingdom by Dennis Publishing. Its headquarters is in London. PC Pro also licenses individual articles for republication in various countries around the world – and some articles are translated into local languages.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code