دانلود مجله Puzzle World – حل معما، جدول و سودوکو


مجله Puzzle World – دنیای پازل

| شماره ۹۸ اضافه شد |

مجله-Puzzle-World

مجله Puzzle World می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های کاربران برای حل معما باشد. اگر اوقات فراغت زیادی در طول روز دارید و قصد دارید که اطلاعات عمومی خود را تقویت کنید، می‌توانید از این مجله استفاده کنید. این معماها تماما دوست داشتنی است و می‌توانید گاهی اوقات با بخش سودوکوی این مجله نیز تا ساعت‌ها سرگرم شوید. جستجوی کلمات را می‌توانید انجام داده و رمز و رازهای بسیاری را حل کنید. صفحات این مجله بسیار عالی است و کیفیت بسیار خوبی هم دارد. مسابقاتی هم در این مجله خواهیم داشت که می‌توانید بسته به وقت خود آن‌ها را نیز حل کنید.

شماره ۹۶

در این شماره از مجله قرار است که ۱۱۰ جدول جدید داشته باشید و با وقت گذاشتن برای هرکدام، آن‌ها را حل کنید. تصاویر زیبایی هم در آن خواهیم داشت و می‌توانید تفکرات خوبی روی هرکدام از معماهای آن داشته باشید. جداول سودوکو و تنوع خوبی هم از جداولی با طرح‌های مختلف را خواهیم داشت که حتی اگر اولین بارتان باشد، می‌توانید سریع یاد گرفته و آن‌ها را حل کنید.

مجله-Puzzle-World

شماره ۹۷

همان جداول ۱۱۰ گانه در این شماره هم برقرار اس و می‌توانید با تمرکز و دقت کافی روی آن‌ها وقت بگذارید. معماهایی را در این مجله خواهیم داشت که برحسب علاقه‌ی کاربران انتخاب شده است و بنابراین با احتمال بیشتری آن‌ها را دوست خواهید داشت.

مجله-Puzzle-World

شماره ۹۸

این شماره از مجله جداول را نوسازی کرده است و اگر جداول قبلی مجموعه را حل کرده باشید، احتمالا سرعت بالاتری در این سری خواهید داشت. سوالات مطرح شده در جداول خانوادگی هستند و حتی سطح معلومات انگلیسی شما را نیز ا حد زیادی افزایش خواهد داد.

مجله-Puzzle-World

info

If it’s a great value straighforward selection of well-loved puzzles you’re looking for, then PuzzleWorld is right up your street. Wordsearches, sudokus, crosswords, wordsearches, codewords and a whole lot more are packed into its pages – alongside a super cash competition every month.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code