دانلود مجله Retro Gamer UK – شماره 222


مجله Retro Gamer UK – رترو گیمر

| شماره ۲۲۲ اضافه شد |

مجله-Retro-Gamer

مجله Retro Gamer یک نشریه بریتانیایی است و در سرتاسر جهان منتشر می‌شود. این مجله به بازی‌های ویدیویی پرداخته و به صورت کامل ان را پوشش می‌دهد. این اولین مجله تحاری است که کاملا به موضوع گیمینگ اختصاص پیدا کرده و از سال ۲۰۰۴ به بعد، به صورت ماهیانه منتشر می‌شود. این مجله برای خوانندگان علاقه مند به بازی بسیار جذاب خواهد بود و شامل مقاله‌ها و مصاحبه‌های جذابی است که می‌توانید به صورت ماهیانه دنبال کنید. راهنماهای بازی‌ها هم در این مجله وجود دارد و می‌توانید تاپ ۱۰‌ های بسیار جذابی را هم داشته باشید.

شماره ۲۲۰

در این شماره می‌توانید تاریخچه بازی‌های R.Type را مطالعه کرده و در مورد آن، راهنماهای جذابی را هم مشاهده کنید. مقاله‌های خوبی هم در این شماره وجود دارد که به بازی‌های متنوع‌تری پرداخته و می‌توانید به صورت تخصصی در مورد آن‌ها مطالعه کنید.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۱

این شماره به بازی سونیک پرداخته و حقایق جالبی را در مورد آن بررسی می‌کند. به بررسی سالگرد ۳۰ سالگی این مجموعه پرداخته و می‌توانید ۱۲ صفحه به صورت اختصاصی در مورد این شخصیت نیز مطالعه کنید. علاقه مندان به سونیک می‌توانند لحظات جذابی را با این شماره سپری کنند.

مجله-Retro-Gamer

شماره ۲۲۲

این شماره به King of Fighters پرداخته و این مجموعه را به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهد. شخصیت‌های آن به صورت تخصصی بررسی شده و می‌توانید مقاله‌های جالبی را در این رابطه مطالعه کنید. شما می‌توانید این مقاله را همراه با چند راهنما مطالعه کرده و به صورت تخصصی، نکات لازم را در مورد آن مطالعه کنید.

مجله-Retro-Gamer

info

Retro Gamer is a British magazine, published worldwide, covering retro video games. It was the first commercial magazine to be devoted entirely to the subject. Launched in January 2004 as a quarterly publication, Retro Gamer soon became a monthly.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code