دانلود مجله Tabletop Gaming – مارس 2021


مجله Tabletop Gaming – بازی رومیزی

| شماره مارس ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Tabletop-Gaming

مجله Tabletop Gaming توسط تیمی از گیمرهای مخصوص بازی‌های رومیزی نوشته است و علاقه‌مندان می‌توانند مهم‌ترین اطلاعت این عرصه را دنبال کنند. این مجله به سرگرمی اختصاص یافته است و گیمرهایی که می‌خواهند بازی‌های رومیزی را تجربه کنند، می‌توانند اطلاعات مفید آن را دنبال کنند. در این مجله قرار است که بازی‌های رومیزی مهم در ماه‌های مختلف بررسی شده و بتوانیم پوشش خبری بسیار عالی در این زمینه داشته باشید. بازی‌های رومیزی و جنگی در این سری مورد بررسی قرار گرفته و می‌توانید پوشش خبری این مجله را نیز دنبال کنید. مصاحبه‌های اختصاصی نیز در این مجله جای گرفته است و می‌توانید حتی راهنماهای جذابی نیز دریافت کنید. این راهنماها به‌صورت اختصاصی توسط تیم گیمر بازی‌های رومیزی تهیه شده است و برای بازی‌های رومیزی مختلف ارائه شده است.

مارس ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، قرار است که چند بازی رومیزی ابرقهرمانی مختلف بررسی شده و چند مصاحبه اختصاصی نیز داشته باشیم. بازی ایکس من، یکی از مهم‌ترین آثار رومیزی ماه است که می‌توانید با آن آشنا شده و حتی راهنمای جامعی هم در مورد نحوه بازی آن داشته باشید. نحوه تجربه دیجیتالی این بازی نیز در این شماره مورد بررسی قرار گرفته است.

مجله-Tabletop-Gaming

info

Written by a team of dedicated tabletop gamers, Tabletop Gaming is a magazine dedicated to this increasingly popular hobby. From family board games like King of Tokyo to in-depth wargames like Kings of War or futuristic skirmish titles such as Infinity, we’re aiming to bring enthusiasts unrivalled coverage, including exclusive interviews, in-depth guides and more.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code