دانلود مجله The English Home – جولای 2021


The English Home – خانه انگلیسی

| شماره جولای ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-The-English-Home

در مجله The English Home می‌توانید با بهترین طراحی خانه‌های بریتانیا آشنا شده و اطلاعات جامعی در زمینه ساخت و ساز آن‌ها را فرا بگیرید. در این مجله ایده‌های مختلف بررسی شده و مشاوره‌های تزئینی لازم و شگفت انگیز نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. خوانندگان این مجله می‌توانند طراحی‌های برجسته کشور انگلیس را به اشتراک گذاشته و اخبار جدیدی را در این زمینه دریافت کنند. این مجله به شما این امکان را خواهد داد که فضای شیکی را برای فضای داخلی خانه خود ایجاد کرده و ظرافت بیشتری به خانه خود بدهید.

می ۲۰۲۱

در این شماره به سراغ خانه‌هایی خواهیم رفت که شخصیت کلاسیکی را به خانه اعمال کرده و می‌توانید از زندگی در چنین اماکنی لذت ببرید. طراحی‌ها بسته به وسایلی خواهد بود که شما داشته و می‌توانید بر طبق آن‌ها چیدمان را شکل داده و زیباسازی لازم را انجام دهید.

مجله-The-English-Home

ژوئن ۲۰۲۱

این شماره به طراحی خانه‌های تابستانی پرداخته و مواردی را هم بررسی می‌کند که همراه با یک باغ بوده و می‌تواند وجهه زیباتری به خانه اضافه می‌کند. در ادامه ایده‌های جذابی را برای زندگی راحت‌تر در این خانه‌ها بررسی کرده و می‌توانید تغییرات لازم را اعمال کنید.

مجله-The-English-Home

جولای ۲۰۲۱

در این شماره طرح‌های برتری را بررسی خواهیم کرد که هر انگلیسی از این طرح‌ها برای خانه خود استفاده می‌کند. از طراحی و انتخاب رنگ برای آشپزخانه خواهیم گفت و می‌توانید مطالبی را هم در مورد هتل‌ها و نزدیک‌تر کردن آن‌ها به طراحی خانه مطالعه کنید.

مجله-The-English-Home

info

Celebrating the very best of British design, The English Home is filled with wonderful decorating ideas and advice. Our readers open their front doors to us, leading designers share their secrets and each season we bring you news of the latest collections as we help you create the stylish interiors that add elegance to every home. Buy one for yourself or a friend today.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code