دانلود مجموعه والپیپر دریا خرداد 1400 با تنوع عالی و کیفیت بسیار بالا


مجموعه والپیپر دریا (Sea wallpapers) – خرداد ماه ۱۴۰۰

| سری دوم اضافه شد |

دانلود-والپیپر-دریا-خرداد-1400

تصاویر جذابی از طبیعت برای شما آماده کرده‌ایم که این بار وسیع‌ترین بخش از کره زمین یعنی آب را به نمایش می‌گذارد. آب ها در قالب اقیانوس و دریا در سرتاسر جهان وجود دارند و بخش مهمی از طبیعت و زندگی انسان محسوب می‌شوند. در این تصاویر می‌توانید تصاویری از غروب و طلوع آفتاب در دریاها را مشاهده کرده و از تماشای آن‌ها در والپیپر دسکتاپ خود لذت ببرید. هرکدام از این عکس‌ها ترکیبی از طبیعت در کنار دریا هستند و گاهی هم المان‌های دست ساز و انسانی در آن‌ها دیده می‌شوند.

سری اول – ۴ خرداد ماه

در اولین سری به سراغ نمایش دریا در غروب آفتاب رفته و تصاویری از لب ساحل و تلفیق جنگل و دریا را فراهم کرده‌ایم. از جزایر نیز تصاویر جذابی آورده‌ایم که برای سال ۲۰۲۱ آماده شده‌اند. دریاها در این سری‌ها مواج و خروشان بوده و در برخی از آن‌ها نیز آرامش را به شما تلقین خواهد کرد.

والپیپر-دریا

سری دوم – ۹ خرداد ماه

در این سری از تصاویر زمینه می‌توانید به دریاهای بی کرانی نگاه کنید که بخش بزرگی از کره زمین را احاطه کرده است. آب‌های روان در سر و شکل‌های مختلف در جهان وجود دارد و جلوه‌های خاصی در شب و روز و مناطق مختلف جهان پیدا می‌کنند. دریاها یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تنظیم روی والپیپرها دسکتاپ است.

والپیپر-دریا

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code