دانلود والپیپر درجه یک فروردین 1400


مجموعه والپیپرهای درجه یک (Classy wallpapers) – فروردین ماه ۱۴۰۰

| سری چهارم اضافه شد |

والپیپر-درجه-یک

تصاویر زمینه می‌توانند از ورطه ساده بودن خارج شده و منحصربه‌فرد جلوه کنند. والپیپرهای درجه یک چنین خاصیتی دارند و هربار که آن‌ها را در تصویر زمینه دسکتاپ خود مشاهده کنید، حس خوبی بهتان دست خواهد یافت. در این سری از تصاویر زمینه می‌توانید والپیپرهای جذابی با موضوعات متفاوت داشته باشید که همه‌ی آن‌ها یک خصلت دارند و آن‌هم منحصربه‌فرد بودن آن‌ها است. تصاویر کاملا جدید هستند و به احتمالا زیاد برای اولین بار آن‌ها را نظاره خواهید کرد. هرچه قدر که کیفیت یک تصویر زمینه بالا باشد، تاثیرگذاری آن نیز بالاتر خواهد بود. این تصاویر نیز با بهترین کیفیت و سایز مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرند.

سری اول – آپدیت ۱۲ فروردین ماه

در این سری از تصاویر زمینه درجه یک می‌توانید تنوع خوبی از والپیپرها را داشته باشید که از حیوانات گرفته تا تصاویر هنری و انتزاعی را شامل می‌شود. این تصاویر خاص هستند و احتمالا کمتر جایی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. کیفیت تصاویر نیز بالا برده و از طیف رنگی متنوعی تشکیل یافته است.

والپیپر-درجه-یک

سری دوم – آپدیت ۱۸ فروردین ماه

در این سری از تصاویر زمینه، مجموعه جذابی از کارتون و حیواناتی را خواهیم داشت که به‌صورت هنری طراحی شده و می‌توانند چشمان شما را خیره کنند. حیوانات نقش بیشتری در این سری کوتاه و کم عکس دارند و می‌توانید مدام آن‌ها را در تصویر زمینه کامیپوتر یا لپ تاپ خود نظاره کنید.

والپیپر-درجه-یک

سری سوم – آپدیت ۲۲ فروردین ماه

تنوع در این سری کاملا دیده می‌شود و می‌توانید والپیپرهای انتزاعی را همراه با والپیپرهایی از ماشین و حیوانات را نظاره کنید. این تصاویر خاص هستند و دقیقا مناسب تنظیم والپیپر دسکتاپ خواهد بود. عکس‌های ماشین در این سری پرتعداد هستند و علاقه‌مندان یقینا از آن لذت خواهند برد.

والپیپر-درجه-یک

سری چهارم – آپدیت ۲۶ فروردین ماه

در این سری از تصاویر زمینه هم تنوع بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود. تصاویری از ماشین‌ها و عکس‌های انتزاعی، بخشی از والپیپرهای این سری را تشکیل می‌دهد. تصاویر دارک، بخش دیگری هستند که تعداد زیادی از آن‌ها را در این سری مشاهده خواهید کرد.

والپیپر-درجه-یک

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code