دانلود والپیپر پاییز شهریور 1400 با کیفیت عالی و سایز مناسب برای ویندوز 10


مجموعه والپیپر مناظر پاییز (Fall scenery wallpapers) – شهریور ماه ۱۴۰۰

| سری سوم اضافه شد |

والپیپر-پاییز-شهریور-1400

پاییز فصلی بوده است که افراد زیادی علاقه مند به آن بوده و طبیعت آن، حالت خاص و عرفانی دارد. هوا در این فصل مناسب‌تر است و می‌توان گفت با تنها فصلی روبرو هستیم که زیبایی طبیعت با هوای به شدت گرم آن اذیت کننده نخواهد بود. حال ما در این مطلب قصد داریم که مجموعه نابی از طبیعت را در فصل پاییز به نمایش گذاشته و آن‌ها را برای تنظیم روی دسکتاپ‌تان معرفی کنیم. تنوع این والپیپرها از طبیعت کیفیت و کمیت فراهم شده است و بهتر از آن را پیدا نخواهید کرد. بنابراین می‌توانید به صورت دسته‌ای هم آن‌ها را تنظیم کنید. نمایش این تصاویر آن هم با کیفیت بالا، حس و حال خوبی در آخرین ماه از فصل گرم تابستان ۱۴۰۰ خواهد داشت.

سری اول – ۹ شهریور ماه

این سری از تصاویر زمینه شامل عکس‌هایی از پاییز و رنگ زرد و نارنجی معروف آن است. کم کم به این فصل زیبا نزدیک می‌شویم و با سپری کردن آخرین روزهای فصل تابستان، می‌توانیم با گرما خداحافظی کرده و آماده ریخته شدن برگ‌های پاییزی باشیم.

والپیپر-پاییز-شهریور-1400

سری دوم – ۱۳ شهریور ماه

این مجموعه از تصاویر زمینه شامل عکس‌هایی از پاییز در تنوع بالا بوده و از نقاط مختلف جهان نیز استفاده شده است. درختان پاییزی رخ بسیار خوبی پیدا کرده‌اند و می‌توانید حس و حال بسیار خوبی از تغییر فصل توسط این والپیپرها دریافت کنید.

والپیپر-پاییز-شهریور-1400

سری سوم – ۱۵ شهریور ماه

این مجموعه از تصاویر زمینه شما را آماده ورود به فصل زیبای پاییز کرده و تصاویر جذاب و البته جدید مرتبط با ۲۰۲۱ را در اختیار شما می‌گذارد. تصاویر همراه با تابش نور خورشید بوده و رنگ زرد و نارنجی جالبی را در آن به نمایش می‌گذارد. عکس‌ها کیفیت بسیار خوبی هم دارند.

والپیپر-پاییز-شهریور-1400

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code