دانلود 1DM 13.0.5 – نرم افزار مدیریت دانلود حرفه‌ای اندروید


اپلیکیشن ۱DM یکی از بهترین ابزارهای موجود برای مدیریت دانلود است و می‌توانید سریع‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم مدیریت دانلود را در اختیار داشته باشید. این برنامه از امکان دانلود از تورنت برخوردار است و می‌توانید تا ۵ برابر فایل‌ها را با سرعت بیشتری دریافت کنید. همچنین می‌توانید دانلود هوشمند برنامه را نیز فعال کرده و زمانبندی دانلودهای خود را نیز داشته باشید. این برنامه عمر باتری شما را کاهش داده و سبب می‌شود که بهینه سازی خوبی نیز هنگام دانلود روی این موضوع صورت بگیرد. شما می‌توانید سرویس‌های پس زمینه را در این برنامه مدیریت کنید تا سرعت دانلود شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند. این برنامه رابط کاربری مناسبی هم دارد و امکانات آن قابل مقایسه با بهترین ابزارهای اینترنتی در دسکتاپ کامپیوتر است. این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید ۴.۰ و بالاتر نصب و اجرا می‌شود.

دانلود-1DM

info

1DM+: One download manager plus [formerly IDM+] is the fastest and most advanced download manager (with Torrent download support) available on android. It’s upto 500% faster than normal download. And it doesn’t run background services if there’s nothing to download and Smart download option is disabled which increases battery life.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code