دانلود AirBrush 4.10.2 – ویرایش حرفه‌ای تصاویر برای اندروید


با برنامه AirBrush می‌توانید عکس‌های خود را به کمال رسانده و ویرایش‌های ساده تا حرفه‌ای را روی آن‌ها انجام دهید. این برنامه از بهترین سیستم ویرایشگر و فناوری فیتر استفاده می‌کند و می‌توانید به‌طور مدام از ویژگی‌های آن به‌صورت رایگان استفاده کنید. جلوه‌های جدید این برنامه مدام به‌روزرسانی شده و شما را قادر می‌سازد تا استانداردهای ویرایش مدرن را روی تصاویر خود اعمال کنید. این برنامه فیلترها و جلوه‌های ویژه جذابی برای شما دارد و می‌توانید نتایج آن‌ها را به‌صورت پیش نمایش مشاهده کنید. برنامه تبدیل به بهترین ویرایشگر عکس برای اندروید شده است و یقینا میلیون‌ها کاربر از آن استفاده می‌کنند. این برنامه را می‌توانید روی سیستم‌عامل اندروید ۴.۳ و بالاتر نصب و اجرا کنید.

دانلود-AirBrush

info

Who says we can’t have perfection in our photos? We believe all users should have the best editor and filter technology at their fingertips, and AirBrush continually updates with new features and effects to stay up to date with editing standards. AirBrush was designed to be the best photo editor with user-friendly retouch tools, cool filter options, and natural, beautiful results!

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code